Deze week stond in het teken van Sinterklaas. We vierden het op verschillende plekken en ook op school. We zijn allemaal weer verwend, maar hadden nog niet veel tijd om met de cadeautjes aan de slag te gaan. Hoe dat kwam, lees je in een nieuw weekoverzicht.
Zaterdag
We vieren vanmiddag Sinterklaas bij mijn ouders met mijn familie. Ook Sinterklaas en Piet komen weer op bezoek. We zijn allemaal verwend met mooie cadeautjes en aten ’s avonds nog gezellig samen voordat we weer naar huis gingen.

Zondag
We zijn al op tijd uit bed, want we zijn vandaag uitgenodigd voor een lekkere lunch voor de verjaardag van Bas zijn oma. Nu woont zij niet om de hoek en moeten we een stuk rijden dus we gaan vroeg rijden. We zien de hele familie weer en eten gezellig samen in het restaurant. In de loop van de middag gaan we weer naar huis en zijn we rond de avond weer thuis. De kinderen kunnen nog even met hun Sinterklaas cadeautjes spelen voordat we aan het avondeten beginnen.
Maandag
Ik werk vandaag thuis en dat is fijn, want er ligt nog genoeg werk en morgen is de planning om mijn student assistent in te werken, dus daar moet ik ook even nog wat dingen voor regelen. ’s Middags haal ik de kinderen weer uit school en zij kunnen niet wachten tot ze met hun Sinterklaas cadeautjes kunnen spelen. We zijn gisteren natuurlijk vrijwel de hele dag weg geweest, dus ze hebben nog niet echt kunnen spelen. Zelf heb ik een nieuw horlogeband gekregen. Zo lijkt hij weer als nieuw!
Dinsdag
De ochtend bestaat voor mij op mijn werk dus voornamelijk uit het inwerken van mijn student assistent. Wat ben ik blij dat ze er is! ’s Middags heb ik nog een aantal afspraken en mis ik net mijn bus weer naar huis. Maar als ik thuis kom heeft Bas al gekookt en kan ik zo aansluiten. Dat is fijn! ’s Avonds zet ik, als de kinderen op bed liggen en Bas naar de basketbal is, nog even Selling Sunset aan (heel verslavend, deze serie!) en knuffel ik met Joep.
Woensdag
Als eerst begon ik de dag met het opruimen van het huis en nog een paar huishoudelijke klusjes. Daarna pakte ik de fiets om even een laatste Sint cadeautje te halen. Vanmiddag vieren we voor de laatste keer dit jaar Sinterklaas. Op de terugweg drink ik nog snel wat bij mijn ouders voor ik mijn lijstje verder afwerk. De laatste cadeautjes moeten nog ingepakt en klaar gezet worden, ik heb nog wat mail die beantwoord moet worden (met een hele leuke opdracht!) en ik moet nog naar buiten met Joep. Als alles gelukt is, heb ik nog heel even om dit weekoverzicht bij te werken voor ik de kinderen weer uit school ga halen.
Ze gaan allebei met me mee naar huis zonder vriendjes, want vanmiddag vieren we nog een laatste keer pakjesavond. Bas komt eerder thuis en zijn ouders zijn er ook op tijd zodat we vroeg kunnen beginnen. De kinderen zijn dior het dolle als er weer op de deur wordt geklopt 😀 en als alles uitgepakt is, is het tijd om lekker te gaan eten. We zijn op tijd klaar zodat we ook nog even met z’n allen bij de surprises op school kunnen kijken. Morgen mag Julia met haar klas ze gaan uitpakken.
Donderdag
Het is koud en regenachtig buiten. Ik pak daarom, nadat ik de kinderen naar school heb gebracht, de bus naar mijn werk. Helaas kon ik niet blijven wachten tot de sint op het schoolplein kwam, maar het is niet anders. Tussen de middag heb ik afspraken, dus de lunch sla ik over. Het is sowieso weer een drukke dag, dus het gaat supersnel. Aan het eind van de dag pak ik weer de bus terug, maar besluit ik vroeg naar bed te gaan. Wat ben ik het zat!
Vrijdag
We moeten de kinderen wakker maken om naar school te gaan. Zelf heb ik ook niet lekker geslapen helaas. Ik ga thuis aan het werk, want er is weer genoeg te doen. Gelukkig krijg ik het meeste vandaag af en kan ik rustig aan het weekend beginnen. Bas en Julia hebben vanmiddag de kerstboom gehaald en Guido is bij een vriendje gaan spelen.
Ga jij dit weekend nog wat leuks doen? Laat het me weten onder dit blog!
Nieuw op het blog: