Al snuffelend door de Action, kwam ik weer een paar fijne dupes tegen! Dit keer vond ik een kopieën van grote merken als Rituals, Lampe Berger en Woodwick. Dus doe je voordeel met dit fijne blog met dupes die je echt in jouw interieur wil! Ben je al onderweg naar de Action?
Huisparfum Lampe Berger dupe
Ken je die populaire huisparfum van Lampe Berger? Daar is een ook dupe voor bij de Action, namelijk de CreaScents! Deze is er in de geuren Exotic Lychee en Cotton. Ook heb je een oliebrander van dit merk, maar nog goedkoper is om de olie in een ander vaasje (ook Action) te doen en daar losse stokjes in te steken (volgens mij waren deze iets van € 0,58 per pakje).
De geuren van Lampe Berger neutraliseren niet alleen nare geurtjes in huis (van bijvoorbeeld de frituur of gourmet, maar ook huisdieren). Maar bovenal zijn de huisparfums van Lampe Berger gewoon heerlijk om bij te ontspannen. En dat met CreaScents nu dus een stuk goedkoper!
De dupe van de Lampe Berger huisparfum kost € 5,95 voor een fles van 750ml.
Rituals interieurspray dupe
Thuis komen met de heerlijke geuren van Rituals wil natuurlijk iedereen. Houd je ook van de Rituals geuren, maar wil je er niet zoveel geld aan uitgeven? Probeer dan eens de Rituals interieurspray dupe die ik heb gevonden: de Living Luxery Emerald. Deze lijkt qua fles al erg op de Parfum d’interieur van Rituals, dus kun je niet missen!
Met de subtiele geparfumeerde spray creëer je een unieke geurbeleving in huis. Spray de interieurspray bijvoorbeeld in je woonkamer. Een paar keer sprayen is voldoende om je kamer weer heerlijk te laten ruiken.
Voor het originele interieurparfum van Rituals betaal je € 26,90 voor 500ml, voor de kopie bij Action betaal je € 1,99 voor 500ml.
Woodwick geurkaarsen dupes
Ben je fan van die heerlijke geurkaarsen van Woodwick? Dan heb ik goed nieuws voor je. Je kunt kopieën van dit merk bij de Action vinden onder de naam: Treewick. Ik heb deze kaarsen gezien in de geuren Lavendel, Sandalwood en Soft Vanilla, maar de geuren Fresh Cotton en Cinnamon moeten er ook zijn. Deze kaarsen branden 50 uur. Er is ook een XL variant in de geuren Lavendel, Fresk Cotton en Lavender. Deze branden maar liefst 80 uur. Alle kaarsen hebben een houten lont waardoor de kaars gezellig knettert. En heb je de kaars niet aan staan, dan kun je de mooie houten deksel erop doen. Een mooie luxe geurkaars en een dupe dus van de Woodwick geurkaars.
De dupes van de Woodwick geurkaarsen kosten € 5,99 en de XL kaars kost € 7,95. Terwijl je voor de originele kaarsen al snel rond de € 25,- en meer kwijt bent.
Ga jij een van deze fijne Action interieur dupes kopen of weet jij nog een dupe die ik nog niet heb gevonden? Laat het me dan vooral weten in een reactie onder dit blog!
Liefs,
Linda
Lees ook:
- Dupes van Action: zo scoor je jouw parfum een stuk goedkoper!
- Woontrends 2023: dit wil je in jouw interieur
- Verduurzaam je huis met kunststof kozijnen
- 4 tips om een originele fotocollage te maken
- Histor trendkleur van 2023: groen blauw
1 comments
Die Treewick kaarsen branden ook prachtig! En inderdaad een stuk goedkoper dan de Woodwick. Die koop ik vaak als cadeau voor vrienden,maar zou ik niet snel voor mezelf kopen. Doe mij de Treewick maar, stukken goedkoper, ruiken net zo heerlijk en zien er net zo mooi uit